Hrdí partneri BC Prievidza

Projekt Hrdý partner BC Prievidza sme vytvorili s cieľom spájať vďaka basketbalu, ktorý Prievidza miluje, tak fanúšikov ako aj menšie firmy a podniky v Prievidzi. Tak, aby všetci mali z tejto spolupráce výhody a niečo pozitívne. Prinášame výhody pre fanúšikov BC Prievidza na jednej strane, nových zákazníkov marketing a propagáciu pre miestne firmy na strane druhej.
Partnerské firmy spoznáte jednoducho, je na nich nálepka Hrdý partner BC Prievidza a pre vás fanúšikov to znamená vždy niečo skvelé ! Takže majte oči otvorené a hľadajte nálepky:)

Ak ste podnikateľ, firma a chcete sa v rámci Prievidze viac zviditeľniť, kontaktujte nás a spoločne s našou marketingovou špecialistkou pre vás zabezpečíme promo spojené so značkou BC Prievidza - na našom Facebooku, webstránke, bulletine i počas domácich zápasov. Staňte sa aj vy Hrdým partnerom !
Kontaktujte nás na mail adrese: marketing.bcprievidza@gmail.com.

HRDÝ PARTNER BC Prievidza

Bonus pre fanúšikov: Výhody pre fanúšikov BC Prievidza

HRDÝ PARTNER BC PRIEVIDZA - toto je nálepka, ktorú môžete vidieť na predajniach a prevádzkach partnerov klubu, v spolupráci s ktorými sú pre vás, našich fanúšikov pripravené rôzne bonusy, akcie a skvelé ponuky ! Hľadajte nálepky, ktoré znamenajú pre vás vždy niečo skvelé :) Ďakujeme partnerom za spoluprácu, tešíme sa na skvelú sezónu, spoločne dosiahneme veľké veci !

Fanúšikovia BC Prievidza

Každý jeden fanúšik, ktorý má zakúpenú permanentku, alebo si kúpi lístok na domáci zápas je tiež Hrdým partnerom BC Prievidza. Ďakujeme vám všetkým! Ceníme si vašu podporu, vďaka vám má každý domáci zápas tú neopísateľnú atmosféru. Vďaka vám sa naši hráči cítia ako doma aj na vonkajších zápasoch. Ďakujeme za podporu, každému jednému z vás.

INTERSPORT Prievidza

Bonus pre fanúšikov: Oficiálny FAN shop. Zľava na nákup.

Nábrežná 7/A, Prievidza www.facebook.com/intersportprievidza.intersport?fref=ts Nálepku Hrdý partner BC Prievidza nájdete aj na predajni INTERSPORT Prievidza. Vďaka svojej permanentke môžete nakupovať všetok tovar v predajni INTERSPORT Prievidza so zľavou 7% . Plati aj na zlacnený tovar. Neplati na letákový tovar. Športujeme s INTERSPORTom !

miniTAXI

Bonus pre fanúšikov: Zvýhodnená cena služieb

0917 112 888 www.minitaxi.info Aj miniTAXI je Hrdým partnerom BC Prievidza - miniTAXI, vozí držiteľov permanentiek na zápas a zo zápasu v rámci PD za 1,40€ Zavolajte 0917 112 888 a odvezte sa na zápas s miniTAXI

Pizza HELP

Bonus pre fanúšikov: Nápoje k Pizze za zvýhodnenú cenu

J.Francisciho 7 , Prievidza - Zapotôčky www.facebook.com/pizzahelp?fref=ts Pre všetkých milovníkov chutnej pizze má skvelú ponuku ďalší Hrdý partner ! PIZZA HELP v Trezore II (J.Francisciho 7 , Prievidza - Zapotôčky) Stačí ak sa preukážete svojou klubovou permanentkou alebo lístkom z domáceho zápasu BC Prievidza a k vašej pizze dostanete veľké pivo alebo veľkú kofolu len za 20 centov.

Drogéria Baroma

Bonus pre fanúšikov: bonus

Nájdete v budove OSP na Košovskej ceste. Ďalší Hrdý partner BC Prievidza ! Drogéria BAROMA, ktorá sa nachádza v budove OSP Prievidza na Košovskej ceste. Drogériu za bezkonkurenčné ceny a pri nakupe nad 20€ získate darček.

Z+Z

Bonus pre fanúšikov: Zľava na nákup

F. Madvu 32 (staré sídlisko) v Prievidzi www.zplusz.sk/ Aj predajňa Z+Z je Hrdým partnerom BC Prievidza! S permanentkou alebo lístkom zo zápasu získate zľavu 15% na všetok neakciový tovar a 5%. na akciový tovar.

AEROREST

Bonus pre fanúšikov: Partnerská reštaurácia

Letisková 8, Prievidza www.aerorest.sk Premýšľate kam ísť dnes na obed? Odporúčame Aerorest Prievdza - jedna z naších partnerských reštaurácii, kde môžete na obede stretnúť aj hráčov BC Prievidza ! Aerorest - reštaurácia priamo na letisku, dobrú chuť:)

Reštaurácia Charlie Sever

Bonus pre fanúšikov: Súťaž o lístky na domáce zápasy BC Prievidza

Mojmírova 10, sídlisko Sever, Prievdiza www.charliepizza.sk Vyhrajte lístky na ďalší domáci zápas BC Prievdiza! Stačí sa len dobre najesť v reštaurácii Charlie a za svoj účet získate lístok do žrebovania... Viac info Na lístok do žrebovania napíšete meno a telefónne číslo. Žrebuje sa vždy 3 dni pred zápasom, výhercu budú kontaktovať telefonicky, uverejnený bude aj na FB reštaurácie Charlie. Lístky ostávajú v žrebovaní počas celého aktuálneho mesiaca. Ak si výherca nepríde najneskôr deň pred zápasom pre vstupenky, tak mu výhra prepadá a bude sa žrebovať znovu.

Bavaria pub

Bonus pre fanúšikov: Partnerská reštaurácia

Pribinovo námestie 4 www.bavariapub.sk Vynikajúca reštaurácia priamo v centre mesta, aj tu môžete počas týždňa stretnúť našich hráčov. Rovnako skvelý obed čaká aj na vás! Príďte sa najesť do Bavarie.

Reštaurácia Magura

Bonus pre fanúšikov: Partnerská reštaurácia

Námestie J.C.Hronského, Prievidza www.hotelmagura.com Počas týždňa môžete aj v tejto partnerskej reštaurácii stretnúť hráčov BC Prievidza. Výborné jedlo, príjemné prostredie. Dobrú chuť v reštaurácii Magura.

L´ANGELO Pizzeria & restaurant

Bonus pre fanúšikov: Partnerská reštaurácia

Nábrežná 7, Prievidza www.facebook.com/pages/LANGELO-Pizzeriarestaurant-OC-KORZO-Prievidza/1423382347879671?fref=ts Počas víkendov sa hráči stravujú v tejto patrnerskej reštaurácii. Po nákupoch v Korze si môžete rovnako ako oni vychutnať skvelý obed! Prajeme dobrú chuť.

Pizza Pub Jantár

Bonus pre fanúšikov: Partnerská reštaurácia

I. Bajzu 4, Prievidza www.jantarpd.sk Partnerská reštaurácia, v ktorej sa počas víkendov stravujú hráči BC Prievidza. Príďte si vychutnať rovnako skvelé jedlo ako oni !

Alexander servis

Bonus pre fanúšikov: Zľava 7% na služby

Rybníčky 1644/12, Bojnice www.alexanderservis.sk Fanúšik, ktorý sa preukáže permanentkou získala 7% zľavu na služby v Alexander servis

Ozeta

Bonus pre fanúšikov: 10% zľava na nákup

Predajňa na poschodí SC Korzo Prievidza www.ockorzo.sk/index.php/obchody.html 10% zľava na nákup pre držiteľov permanentky v predajni v SC KORZO Prievidza

Türkiye KEBAP

Bonus pre fanúšikov: 10% zľava na nákup

Nájdete pred SC Korzo Prievidza, Nábrežná 1913/5a www.facebook.com/TurkiyeKEBAP Chutný kebab a ďalšie skvelé jedlá, plné chutí a vôní. 10% zľava na nákup pre držiteľov permanentky, alebo po preukázaní sa lístkom zo zápasu.

TIMES NETWORKS

Bonus pre fanúšikov: BONUS až 60 eur na internetové a TV služby

Nábr. Sv. Metoda 8, Prievidza www.facebook.com/times.sk Potrebujete spoľahlivé internetové pripojenie v Prievidzi, alebo okolitých obciach? Fanúšikovia, ktorí sa preukážu permanentkou, alebo lístkom z akéhokoľvek zápasu získajú na internetové a TV služby BONUS až 60 eur!

MIX JEANS

Bonus pre fanúšikov: 15% zľava na nákup v najbližší pracovný deň po zápase

MIX JEANS PRIEVIDZA sídli na pešej zóne v centre mesta, pod OD Vtáčnik www.facebook.com/pages/MIX-JEANS-PRIEVIDZA/138626066149186?fref=ts Predajňa s dámskym a dievčenským oblečením, ktorá sa špecializuje hlavne na predaj jeansovej módy a atraktívnych doplnkov. Svoj sortiment dopĺňa každý týždeň o nové kúsky trendových modelov.Na základe permanentky alebo zakúpeného lístka z posledného zápasu poskytuje 15 % zľavu z celého nákupu v najbližší pracovný deň po zápase.
Niké - genrálny partner BC Prievidza Exkluzívny partner play-off HALO reality - top partner webu 42 700
BC Prievidza
1.miesto
BC Prievidza - YOUTUBE kanál BC Prievidza - hrdý fanúšik BC Prievidza - predpredaj lístkov na domáce zápasy kamenný predpredaj Ostatné zápasy 17

tabuľka viac

  • 1.BC Prievidza3226658
  • 2.Inter Bratislava3225757
  • 3.MBK Komárno3223955
  • 4.Levickí Patrioti3223955
  • 5.TÚ Slavia Košice32211153
  • 6.Iskra Svit32102242
  • 7.Karlovka Bratislava3292341
  • 8.MBK SPU Nitra3272539
  • 9.BK Spišská N.Ves3203232