Logo

NASPÄŤ DOMA! Prečítajte si predzápasové inštrukcie

11.9.2023 14:14
PDBASKET

Nastal čas, po viac než 150 dňoch odohráme domáci zápas. Bude to jediný domáci duel v rámci celej prípravy a samozrejme, práve dnes nás čaká Slávnostné otvorenie novej palubovky v športovej hale, kde sa počas celého leta pracovalo na jej výmene. 

Do Prievidze prichádza pri tejto príležitosti atraktívny súper, NH Ostrava aj s naším bývalým hráčom Matejom Majerčákom. Zápas sa začne o 18:00.

Počas celej doby konania zápasu, t.j. vrátane polčasovej prestávky, je zakázané vstupovať na palubovku.

Ďalej platí zákaz vnášať do haly nebezpečné predmety, jedlo a nápoje. Výnimkou je 1 fľaša vody na osobu s max. objemom pol litra.

Lístky na dnešný zápas sa budú predávať na mieste (5€) a vstupenky si môžete kúpiť aj online na tomto odkaze, aby ste sa vyhli prípadnému čakaniu v rade. Predaj lístkov v pokladniach pri vstupe do haly sa začne tak ako vždy hodinu pred začiatkom zápasu (o 17:00), kedy sa otvoria aj brány športovej haly. Deti do 12 rokov majú vstup v sprievode rodiča zdarma, ale bez nároku na miesto na sedenie. 

Pri vstupe do haly budú otvorené 2 pokladne a 3 turnikety. Turniket, pri ktorom nie je pokladňa, je určený pre fanúšikov s už vopred zakúpenými lístkami, ktorí tak prípadne nemusia čakať v rade.

Na dnešnom zápase ešte neplatia permanentky a funguje teda voľné sedenie. Zároveň budete mať tradične hneď po skončení dnešného stretnutia poslednú šancu o kúpu permanentky. Predaj sa bude konať na 1. poschodí v priestoroch kancelárie klubu a po dnešku bude predaj definitívne ukončený.