Logo

Novinky

Trénerský mág Prievidze Krajnovič: Vyhrali sme vo veľkom štýle, ale ešte nie je hotovo
18.2.2020 12:20
PDBASKET

V tíme je necelý mesiac, pod jeho vedením prekonala Prievidza zopár rekordov. Chorvátsky tréner BC Krunoslav Krajnovič má po príchode do tímu zápasovú bilanciu 5–1. Tím začal hrať atraktívnejšie, čerešničkou na torte bol historický zisk Slovenského pohára.

Vladimír Brodziansky najlepším basketbalistom roka za rok 2019
16.2.2020 18:05
PDBASKET

Odchovanec prievidzského basketbalu Vladimír Brodziansky sa stal prvýkrát vo svojej kariére basketbalistom roka

Dvojnásobný MVP Ibrahim Durmo: Nie je to moja cena, ale patrí celému tímu
16.2.2020 15:21
PDBASKET

V decembri zaujal na All Star zápase, o niekoľko týždňov neskôr hviezdil na prvom vrchole sezóny.

Rozprávkový návrat Krajnoviča do Prievidze, prvýkrát v histórii vybojoval pre klub Slovenský pohár
16.2.2020 12:29
PDBASKET

Chorvátsky kouč Krunoslav Krajnovič napísal výnimočný príbeh a po víťazstve nad Lučencom vo finále Final Four, získal pre tím z Hornej Nitry prvýkrát vo viac ako 70-ročnej histórii Slovenský pohár.

Poznatky z pohára: Obrana a doskok Prievidze, rešpekt doráňanému Lučencu, pád favoritov
15.2.2020 23:12
PDBASKET

Kto si stavil pred začiatkom pohára, že vo finále nebude ani jeden z dvojice Inter Bratislava – Patrioti Levice, si zaslúži rešpekt.

Slovenský pohár premiérovo pre Prievidzu, vo finále uspeli proti Lučencu
15.2.2020 22:46
PDBASKET

Basketbalisti Prievidze získali premiérovo v histórii klubu Slovenský pohár, vo finále Final Four triumfovali nad Lučencom 75:63.

Predpredaj vstupeniek na finálový deň v Z+Z a na predpredaj.sk
15.2.2020 9:03
PDBASKET

V predajni Z+Z na starom sídlisku a n predpredaj.sk si môžete zakúpiť lístky na druhý hrací deň (finálové zápasy a zápas žien o tretie miesto)

Prievidza ukončila nádeje Interu, zahrá si vo finále Slovenského pohára
15.2.2020 8:18
PDBASKET

Po 20 prehrách v rade našla Prievidza konečne víťazný recept na Inter Bratislava, po výsledku 77:61 si zahrá v domácom prostredí vo finále Budiš Slovenského pohára.

Online predaj vstupeniek na sobotu za 4€
14.2.2020 15:28
PDBASKET

Na predpredaj.sk si môžete zakúpiť online aj lístky na druhý hrací deň Budiš Slovenského pohára